HCM1A4020V2-1R0-R este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Eaton - Electronics Division
În stoc: 4.360
Fișă de date
1 µH Ecranat – Inductor 5.6 A Max. 24mOhm Non-standard –
Automotive Grade High Current Inductors – HCM1AV2 Series
HCM1A4020V2-1R0-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A4020V2-1R0-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A4020V2-1R0-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A4020V2-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A4020V2-1R0-R
Descriere
FIXED IND 1UH 5.6A 24 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 24mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
60MHz
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
7A
Mărime/Dimensiune
0,173" L x 0,165" l (4,40mm x 4,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)