HCM1A1707V2-8R2-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | HCM1A1707V2-8R2-R |
Descriere | FIXED IND 8.2UH 12.5A 8.7 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 8.2 µH Ecranat – Inductor 12.5 A Max. 8,7mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 8,7mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță 8MHz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Tip – | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 20A | Mărime/Dimensiune 0,675" L x 0,675" l (17,15mm x 17,15mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,276" (7,00mm) |