HCM1A1707V2-8R2-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A1707V2-8R2-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A1707V2-8R2-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A1707V2-8R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A1707V2-8R2-R
Descriere
FIXED IND 8.2UH 12.5A 8.7 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8.2 µH Ecranat – Inductor 12.5 A Max. 8,7mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 8,7mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
8MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
20A
Mărime/Dimensiune
0,675" L x 0,675" l (17,15mm x 17,15mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)