HCM1A1707-4R7-R
Numărul produsului DigiKey
283-4769-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-4769-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-4769-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A1707-4R7-R
Descriere
FIXED IND 4.7UH 18A 4.72 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat – Inductor 18 A Max. 4,72mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 4,72mOhm
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
20A
Mărime/Dimensiune
0,677" L x 0,663" l (17,20mm x 16,85mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)