HCM1A1307V3-6R8-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A1307V3-6R8-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A1307V3-6R8-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A1307V3-6R8-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A1307V3-6R8-R
Descriere
FIXED IND 6.8UH 10A 11.5 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6.8 µH Ecranat Turnat Inductor 10 A Max. 11,5mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 11,5mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
13MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
15A
Mărime/Dimensiune
0,530" L x 0,496" l (13,45mm x 12,60mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)