HCM1A1307V2-6R8-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | HCM1A1307V2-6R8-R |
Descriere | FIXED IND 6.8UH 10A 11.5 MOHM |
Referință client | |
Descriere detaliată | 6.8 µH Ecranat – Inductor 10 A Max. 11,5mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 11,5mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță 9MHz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Inactual | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Tip – | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 15A | Mărime/Dimensiune 0,530" L x 0,496" l (13,45mm x 12,60mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,256" (6,50mm) |