HCM1A1307V2-100-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A1307V2-100-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A1307V2-100-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A1307V2-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A1307V2-100-R
Descriere
FIXED IND 10UH 8.3A 17.2 MOHM
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat – Inductor 8.3 A Max. 17,2mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 17,2mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
7MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
13,5A
Mărime/Dimensiune
0,530" L x 0,496" l (13,45mm x 12,60mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)