HCM1A1305V2-3R3-R este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Eaton - Electronics Division
În stoc: 0
Fișă de date
3.3 µH Ecranat – Inductor 12 A Max. 9,2mOhm Non-standard –
Automotive Grade High Current Inductors – HCM1AV2 Series
HCM1A1305V2-3R3-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A1305V2-3R3-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A1305V2-3R3-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A1305V2-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A1305V2-3R3-R
Descriere
FIXED IND 3.3UH 12A 9.2 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 9,2mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
16MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
19A
Mărime/Dimensiune
0,530" L x 0,496" l (13,45mm x 12,60mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)