HCM1A1305V2-150-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A1305V2-150-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A1305V2-150-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A1305V2-150-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A1305V2-150-R
Descriere
FIXED IND 15UH 6.5A 27.1 MOHM
Referință client
Descriere detaliată
15 µH Ecranat – Inductor 6.5 A Max. 27,1mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 27,1mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
6MHz
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
9,5A
Mărime/Dimensiune
0,530" L x 0,496" l (13,45mm x 12,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)