HCM1A1305-1R0-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A1305-1R0-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A1305-1R0-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A1305-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A1305-1R0-R
Descriere
FIXED IND 1UH 22A 2.42 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat – Inductor 22 A Max. 2,42mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 2,42mOhm
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
30A
Mărime/Dimensiune
0,524" L x 0,480" l (13,30mm x 12,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)