HCM1A1305-100-R
Numărul produsului DigiKey
283-4765-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-4765-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-4765-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A1305-100-R
Descriere
FIXED IND 10UH 6.8A 21.9 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat – Inductor 6.8 A Max. 21,9mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 21,9mOhm
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
13A
Mărime/Dimensiune
0,524" L x 0,480" l (13,30mm x 12,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)