HCM1A1105V2-470-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A1105V2-470-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A1105V2-470-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A1105V2-470-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A1105V2-470-R
Descriere
FIXED IND 47UH 3A 117 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
47 µH Ecranat – Inductor 3 A Max. 117mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 117mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
3MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
3A
Mărime/Dimensiune
0,425" L x 0,394" l (10,80mm x 10,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)