HCM1A1105V2-100-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A1105V2-100-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A1105V2-100-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A1105V2-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A1105V2-100-R
Descriere
FIXED IND 10UH 6.2A 27 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat – Inductor 6.2 A Max. 27mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 27mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
9MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
7A
Mărime/Dimensiune
0,425" L x 0,394" l (10,80mm x 10,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)