HCM1A1104V3-330-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A1104V3-330-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A1104V3-330-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A1104V3-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A1104V3-330-R
Descriere
FIXED IND 33UH 3.3A 102 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33 µH Ecranat Turnat Inductor 3.3 A Max. 102mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 102mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
5MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
4,6A
Mărime/Dimensiune
0,425" L x 0,394" l (10,80mm x 10,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)