HCM1A1104V2-1R0-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A1104V2-1R0-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A1104V2-1R0-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A1104V2-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A1104V2-1R0-R
Descriere
FIXED IND 1UH 19A 3.1 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat – Inductor 19 A Max. 3,1mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 3,1mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
38MHz
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
25A
Mărime/Dimensiune
0,425" L x 0,394" l (10,80mm x 10,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)