HCM1A0805-4R7-R
Numărul produsului DigiKey
283-4754-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-4754-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-4754-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A0805-4R7-R
Descriere
FIXED IND 4.7UH 5.7A 20 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat – Inductor 5.7 A Max. 20mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 20mOhm
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
10A
Mărime/Dimensiune
0,319" L x 0,315" l (8,10mm x 8,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,213" (5,40mm)