HCM1A0805-150-R
Numărul produsului DigiKey
283-4755-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-4755-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-4755-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A0805-150-R
Descriere
FIXED IND 15UH 2.5A 71 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 µH Ecranat – Inductor 2.5 A Max. 71mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 71mOhm
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
6A
Mărime/Dimensiune
0,319" L x 0,315" l (8,10mm x 8,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,213" (5,40mm)