HCM1A0703V2-4R7-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A0703V2-4R7-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A0703V2-4R7-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A0703V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A0703V2-4R7-R
Descriere
FIXED IND 4.7UH 4A 46.5 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat – Inductor 4 A Max. 46,5mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 46,5mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
20MHz
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
6,8A
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,260" l (7,00mm x 6,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)