HCM1A0703V2-220-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A0703V2-220-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A0703V2-220-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A0703V2-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A0703V2-220-R
Descriere
FIXED IND 22UH 2A 149 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
22 µH Ecranat – Inductor 2 A Max. 149mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 149mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
7MHz
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
2,9A
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,260" l (7,00mm x 6,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)