HCM1A0503V3-1R5-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A0503V3-1R5-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A0503V3-1R5-R
Descriere
FIXED IND 1.5UH 6.2A 17.7 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Turnat Inductor 6.2 A Max. 17,7mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 17,7mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
40MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
8,5A
Mărime/Dimensiune
0,213" L x 0,205" l (5,40mm x 5,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)