HCM1A0503V2-3R3-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A0503V2-3R3-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A0503V2-3R3-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A0503V2-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A0503V2-3R3-R
Descriere
FIXED IND 3.3UH 4.7A 38 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µH Ecranat – Inductor 4.7 A Max. 38mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 38mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
25MHz
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
6,5A
Mărime/Dimensiune
0,213" L x 0,205" l (5,40mm x 5,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)