HCM1307-1R0-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1307-1R0-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1307-1R0-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1307-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1307-1R0-R
Descriere
FIXED IND 1UH 29A 2 MOHM SMD
Descriere detaliată
1 µH Ecranat – Inductor 29 A Max. 2mOhm Non-standard
Categorie
Ecranare
Ecranat
Prod.
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 2mOhm
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Material - Miez
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,520" L x 0,492" l (13,20mm x 12,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
49A
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)