HCM1307-1R0-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | HCM1307-1R0-R |
Descriere | FIXED IND 1UH 29A 2 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1 µH Ecranat – Inductor 29 A Max. 2mOhm Non-standard |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Ecranare Ecranat |
Prod. | Rezistență c.c. (DCR) Max. 2mOhm |
Serie | Q la frecvență – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Tip – | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Material - Miez | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,520" L x 0,492" l (13,20mm x 12,50mm) |
Curent - Saturație (Isat) 49A | Înălțime - Montat (Max) 0,256" (6,50mm) |