HCM1305-5R6-R poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Vishay Dale
În stoc: 3
Fișă de date
Direct
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
5.6 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 11.5 A Max. 13,8mOhm Non-standard
HCM1305-5R6-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1305-5R6-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1305-5R6-R
Descriere
FIXED IND 5.6UH 11.5A 13.8 MOHM
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 13,8mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,524" L x 0,480" l (13,30mm x 12,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
22A
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)