HCM1305-2R2-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1305-2R2-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1305-2R2-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1305-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1305-2R2-R
Descriere
FIXED IND 2.2UH 20A 5.29 MOHM
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 20 A Max. 5,29mOhm Non-standard
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 5,29mOhm
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,524" L x 0,480" l (13,30mm x 12,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
32A
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)