HCM1305-1R5-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1305-1R5-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1305-1R5-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1305-1R5-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1305-1R5-R
Descriere
FIXED IND 1.5UH 23A 3.16 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 23 A Max. 3,16mOhm Non-standard
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 3,16mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,524" L x 0,480" l (13,30mm x 12,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
48A
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)