HCM1305-1R5-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | HCM1305-1R5-R |
Descriere | FIXED IND 1.5UH 23A 3.16 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1.5 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 23 A Max. 3,16mOhm Non-standard |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 3,16mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,524" L x 0,480" l (13,30mm x 12,20mm) |
Curent - Saturație (Isat) 48A | Înălțime - Montat (Max) 0,197" (5,00mm) |