HCM1104-100-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1104-100-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1104-100-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1104-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1104-100-R
Descriere
FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 7.5 A Max. 30mOhm Non-standard
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 30mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,437" L x 0,394" l (11,10mm x 10,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
8,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)