HCM1103-220-R
Numărul produsului DigiKey
283-4135-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-4135-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-4135-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1103-220-R
Descriere
FIXED IND 22UH 3A 99 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 3 A Max. 99mOhm Non-standard
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 99mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,437" L x 0,394" l (11,10mm x 10,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
5A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)