HCM1103-150-R
Numărul produsului DigiKey
283-4133-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-4133-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-4133-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1103-150-R
Descriere
FIXED IND 15UH 4A 65 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 4 A Max. 65mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HCM1103-150-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 65mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,437" L x 0,394" l (11,10mm x 10,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
6A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)