HCM0703-8R2-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM0703-8R2-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM0703-8R2-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM0703-8R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM0703-8R2-R
Descriere
FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD
Descriere detaliată
8.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 4 A Max. 68mOhm Non-standard
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 68mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,280" L x 0,260" l (7,10mm x 6,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
7,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)