HCM0703-3R3-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM0703-3R3-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM0703-3R3-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM0703-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM0703-3R3-R
Descriere
FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 6 A Max. 30mOhm Non-standard
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 30mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,280" L x 0,260" l (7,10mm x 6,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
13,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)