HCM0503V2-4R7-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM0503V2-4R7-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM0503V2-4R7-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM0503V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM0503V2-4R7-R
Descriere
FIXED IND 4.7UH 4.1A 47 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Fără ecranare Turnat Inductor 4.1 A 47mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
47mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,203" L x 0,201" l (5,15mm x 5,10mm)
Curent - Saturație (Isat)
6A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)