HB1625-2R5256-R
Numărul produsului DigiKey
283-3128-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HB1625-2R5256-R
Descriere
CAP 25F -10% +30% 2.5V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 F Supercondensator (EDLC) 2.5 V Radial, Bidon 40mOhm la 100Hz 1000 ore la 70°C
Capacitanță
25 F
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,650" diam. (16,50mm)
Tensiune - Nominală
2.5 V
Înălțime - Montat (Max)
1,118" (28,40mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C