GDA-250MA
Numărul produsului DigiKey
283-GDA-250MA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GDA-250MA
Descriere
FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
250 mA 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 5mm x 20mm
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
1,5kA
Ambalaj
Vrac
I²t topire
0.027
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
4.4 Ohms