EXL1V0707-6R8-R
Numărul produsului DigiKey
283-EXL1V0707-6R8-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-EXL1V0707-6R8-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-EXL1V0707-6R8-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EXL1V0707-6R8-R
Descriere
FIXED IND 6.8UH 9.5A 19.6 MOHM
Descriere detaliată
6.8 µH Ecranat Turnat Inductor 9.5 A Max. 19,6mOhm Non-standard –
Frecvență - Auto-rezonanță
13MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,331" L x 0,315" l (8,40mm x 8,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
11A
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 19,6mOhm