EXL1V0606-8R2-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | EXL1V0606-8R2-R |
Descriere | FIXED IND 8.2UH 8A 24.8 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 8.2 µH Ecranat Turnat Inductor 8 A Max. 24,8mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Q la frecvență – |
Prod. | Frecvență - Auto-rezonanță 14MHz |
Serie | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,283" L x 0,272" l (7,20mm x 6,90mm) |
Curent - Saturație (Isat) 8A | Înălțime - Montat (Max) 0,236" (6,00mm) |
Ecranare Ecranat | Număr produs de bază |
Rezistență c.c. (DCR) Max. 24,8mOhm |