EXL1V0606-5R6-R
Numărul produsului DigiKey
283-EXL1V0606-5R6-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-EXL1V0606-5R6-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-EXL1V0606-5R6-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EXL1V0606-5R6-R
Descriere
FIXED IND 5.6UH 10A 15.8 MOHM
Descriere detaliată
5.6 µH Ecranat Turnat Inductor 10 A Max. 15,8mOhm Non-standard –
Frecvență - Auto-rezonanță
17MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,283" L x 0,272" l (7,20mm x 6,90mm)
Curent - Saturație (Isat)
9A
Înălțime - Montat (Max)
0,236" (6,00mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 15,8mOhm