EXL1V0603-3R3-R
Numărul produsului DigiKey
283-EXL1V0603-3R3-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-EXL1V0603-3R3-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-EXL1V0603-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EXL1V0603-3R3-R
Descriere
FIXED IND 3.3UH 8A 20.8 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µH Ecranat Turnat Inductor 8 A Max. 20,8mOhm Non-standard –
Categorie
Q la frecvență
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
25MHz
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Tip
Turnat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,283" L x 0,272" l (7,20mm x 6,90mm)
Curent - Saturație (Isat)
9A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 20,8mOhm