EPM78V2-05R0-01R0R
Numărul produsului DigiKey
283-EPM78V2-05R0-01R0R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EPM78V2-05R0-01R0R
Descriere
SWITCH REG DCDC CONV 1000MA 5.0V
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 1A 6,5V - 32V Intrare
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
1A
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
93%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
6,5V
Pachet/cutie
Modul 3-SIP
Tensiune - Intrare (Max)
32V
Mărime/Dimensiune
0,46" L x 0,30" l x 0,40" Î (11,6mm x 7,6mm x 10,2mm)