EFPLS63J273B022LH
Numărul produsului DigiKey
283-EFPLS63J273B022LH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EFPLS63J273B022LH
Descriere
CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD
Descriere detaliată
0.027 µF Condensator cu peliculă – 630V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Mărime/Dimensiune
0,709" L x 0,236" l (18,00mm x 6,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
0,591" (15,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
25 mOhms