EFPLS1GJ473C022LH
Numărul produsului DigiKey
283-EFPLS1GJ473C022LH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EFPLS1GJ473C022LH
Descriere
CAP FILM 0.047UF 5% 1600VDC RAD
Descriere detaliată
0.047 µF Condensator cu peliculă – 1600V (1,6kV) Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Mărime/Dimensiune
1,024" L x 0,276" l (26,00mm x 7,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,669" (17,00mm)
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
1600V (1,6kV)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
15 mOhms