EFPLS1DJ104C042LH
Numărul produsului DigiKey
283-EFPLS1DJ104C042LH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EFPLS1DJ104C042LH
Descriere
CAP FILM 0.1UF 5% 1300VDC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF Condensator cu peliculă – 1300V (1,3kV) Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
1,024" L x 0,394" l (26,00mm x 10,00mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,768" (19,50mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
Aplicații
Frecvență înaltă, Comutare;Impuls intens, DV/DT
Valoare nominală tensiune - C.c.
1300V (1,3kV)
Valori nominale
Material dielectric
Caracteristici
ESR (Rezistență serie echivalentă)
13 mOhms