EFPLA2AJ153B092LH
Numărul produsului DigiKey
283-EFPLA2AJ153B092LH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EFPLA2AJ153B092LH
Descriere
CAP FILM 0.015UF 5% 2000VDC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.015 µF Condensator cu peliculă – 2000V (2kV) Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,709" L x 0,335" l (18,00mm x 8,50mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,591" (15,00mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
0,591" (15,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
Aplicații
Auto; Frecvență înaltă, Comutare;Impuls intens, DV/DT
Valoare nominală tensiune - C.c.
2000V (2kV)
Valori nominale
AEC-Q200
Material dielectric
Caracteristici
ESR (Rezistență serie echivalentă)
45 mOhms