EFACA60J405E174DH
Numărul produsului DigiKey
283-EFACA60J405E174DH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EFACA60J405E174DH
Descriere
CAP FILM 4UF 5% 600VAC RAD
Descriere detaliată
4 µF Condensator cu peliculă 600V – Polipropilenă (PP), Metalizat Radial – 4 derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Mărime/Dimensiune
1,654" L x 1,378" l (42,00mm x 35,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
2,008" (51,00mm)
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
1,476" (37,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
600V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
4 mOhms