EFACA35J105D042LH
Numărul produsului DigiKey
283-EFACA35J105D042LH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EFACA35J105D042LH
Descriere
CAP FILM 1.0UF 5% 350VAC RAD
Descriere detaliată
1 µF Condensator cu peliculă 350V – Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Mărime/Dimensiune
1,260" L x 0,512" l (32,00mm x 13,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,898" (22,80mm)
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
1,083" (27,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
350V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
15.5 mOhms