EFACA30J206F024DH
Numărul produsului DigiKey
283-EFACA30J206F024DH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EFACA30J206F024DH
Descriere
CAP FILM 20UF 5% 300VAC RAD
Descriere detaliată
20 µF Condensator cu peliculă 300V – Polipropilenă (PP), Metalizat Radial – 4 derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Mărime/Dimensiune
2,264" L x 1,181" l (57,50mm x 30,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
1,811" (46,00mm)
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
2,067" (52,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
300V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
3.2 mOhms