EFACA18J106D132LH
Numărul produsului DigiKey
283-EFACA18J106D132LH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EFACA18J106D132LH
Descriere
CAP FILM 10UF 5% 180VAC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF Condensator cu peliculă 180V – Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
1,260" L x 0,866" l (32,00mm x 22,00mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
1,488" (37,80mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
1,083" (27,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
180V
Aplicații
Auto; Frecvență înaltă, Comutare
Valoare nominală tensiune - C.c.
Valori nominale
AEC-Q200
Material dielectric
Caracteristici
ESR (Rezistență serie echivalentă)
2.8 mOhms