DRA73-100-R
Numărul produsului DigiKey
283-DRA73-100-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-DRA73-100-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-DRA73-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DRA73-100-R
Descriere
FIXED IND 10UH 2.11A 64 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Bobinat Inductor 2.11 A 64mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRA73-100-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
64mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 165°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,299" L x 0,299" l (7,60mm x 7,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,39A
Înălțime - Montat (Max)
0,140" (3,55mm)