DRA73-100-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DRA73-100-R |
Descriere | FIXED IND 10UH 2.11A 64 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 µH Ecranat Bobinat Inductor 2.11 A 64mOhm Non-standard |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | DRA73-100-R Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) 64mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 165°C |
Tip Bobinat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez – | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,299" L x 0,299" l (7,60mm x 7,60mm) |
Curent - Saturație (Isat) 2,39A | Înălțime - Montat (Max) 0,140" (3,55mm) |